ZAKONSKE OBVEZE SKRBNIKA PASA

S obzirom da napuštanje životinja nastaje upravo zbog velikog broja neodgovornih skrbnika kućnih ljubimaca, edukacija građana i informiranje skrbnika pasa i mačaka o njihovim zakonskim obvezama je zaista neophodna.

S ciljem što obuhvatnije i učinkovitije edukacije, objavljujemo tri edukativna letka: Zakonske obveze skrbnika pasa, Zakonska obveza kontrole razmnožavanja kućnih ljubimaca i
Psi i mačke traže odgovornost svih nas.

Sustavnim i kontinuiranim provođenjem spomenutih preventivnih mjera i zakonskih obaveza osigurat ćemo ne samo provedbu zakonskih odredaba nego i smanjenje broja napuštenih pasa i mačaka, kao i smanjenje troškova njihova zbrinjavanja.

Letak Psi i macke traze odgovornost svih nas

LETAK Zakonske Obaveze-100x180mm gradovi

LETAK kontrola razmnozavanja