Prenosimo obavijest s mrežne stranice Ministarstva branitelja:

Upravni odbor Fonda za stipendiranje hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i djece hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata raspisuje natječaj (Jutarnji list, 29. studenog, br. 5159, 39. stranica) za dodjelu stipendija tijekom redovitoga srednjoškolskog obrazovanja, redovitog sveučilišnoga i stručnog studija, te za dodjelu naknada dijela troškova školarine poslijediplomskih studija na visokim učilištima hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata, djeci smrtno stradalih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata, djeci zatočenih ili nestalih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata, hrvatskim ratnim vojnim invalidima iz Domovinskog rata i djeci HRVI iz Domovinskog rata, dragovoljcima i djeci dragovoljaca iz Domovinskog rata za školsku, odnosno akademsku godinu 2012/2013.

Natječaj 2012/2013

Obrazac A

Obrazac B

Obrazac C