U prvoj utakmici proljetnog dijela prvenstva II. županijske nogometne lige Vukovarsko-srijemske županije – nogometno središte Županja, NK “Slavonija” Soljani je na svom terenu, pred pedesetak gledatelja, dočekala momčad “Sloge” iz Račinovaca i uvjerljivo slavila rezutatom 5:1. Rezultat na poluvremenu od 4:0 je sugerirao da će to biti laka pobjeda domaćina, koji su se tako osvetili gostujućoj momčadi za poraz u 1. kolu od 2:1. Trenersku palicu “Slavonije”  je od početka proljetnog dijela prvenstva preuzeo Željko Iljić, koji će pokušati ostvariti ambicije Soljanaca i odvesti ih u viši rang natjecanja.

Srijemac Strošinci na svom travnjaku nije uspio realizirati niti jednu prigodu koju su imali protiv vodećeg na ljestvici, Borca iz Drenovaca. Pogodak mladog Lovrića u 23. minuti bio je dostatan da gosti odu iz Strošinaca sa sva tri boda, i održe bodovni razmak od četiri boda ispred Slavonije.