Poštovani mještani Općine Vrbanja,

koncesionar Strunje – Trade d.o.o. je predao zahtjev za povećanje cijene sakupljanja i odvoza komunalnog otpada, gdje je nakon sastanaka Savjeta za zaštitu potrošača Općine Vrbanja isto tijelo potvrdilo novi dostavljeni cjenik te predložio općinskom načelniku donošenje Suglasnosti na novi predloženi cjenik i sklapanje dodatka ugovora.

Odlukom općinskog vijeća o izmjenama i dopunama Odluke o načinu pružanja javne usluge sakupljanja komunalnog otpad na području Općine Vrbanja od 15.5.2023. godine izmijenjena je cijena obvezne minimalne javne usluge.

Cijena minimalne javne usluge iznosi 4,88 EUR s PDV-om

Novi cjenik stupa na snagu 1. srpnja 2023. godine.

Nova cijena po jednom odvozu komunalnog otpada (spremnik 240 L) iznosi 0,88 EUR, ostale cijene koje su promijenjene nalaze se u prilogu ove obavijesti.

Nove cijene su prihvaćene iz više razloga osim poskupljenja goriva, troškovi plaće su se povećali u poslovanju koncesionara kao i zbrinjavanje otpada.

Odluka o izmjenama i dopunama odluke o načinu pružanja javne usluge sakupljanja komunalnog otpada 2023. god

STRUNJE-TRADE NOVI CJENIK Općina Vrbanja 1.7.2023

Suglasnost načelnika – novi cjenik Strunje Trade 1. srpanj 2023. godine