Program Zaželi – Projekt „Zaželimo dostojanstvenu starost i inkluziju u zajednici“

Projekt „Zaželimo dostojanstvenu starost i inkluziju u zajednici“ kojim je zaposleno 30 žena koje svakodnevno brinu o 180 osoba starije životne dobi i osoba s invaliditetom na području naše Općine je trenutno u petom mjesecu provedbe.

Svaki se mjesec korisnicima dijele paketi kućanskih potrepština čime im pomažemo u svakodnevnom životu i osiguravamo dostojanstvene uvjete. Naše pružateljice usluge potpore nesebično se trude olakšati svakodnevicu našim korisnicima, a njihova predanost i toplina čine veliku razliku u životima naših sugrađana.

Uz redovitu distribuciju paketa kućanskih potrepština, u okviru projekta izrađeni su i promidžbeni materijali koji nam pomažu da širu zajednicu informiramo o važnosti podrške starijim sumještanima i njihovom uključivanju u zajednicu.

Zahvaljujemo svima na podršci i pozivamo Vas da pratite naše objave za daljnje informacije o napretku ovog projekta važnog za našu općinu.