Poštovani OPG-ovci, poduzetnici i obrtnici,

Veliko nam je zadovoljstvo pozvati Vas na BESPLATNU edukaciju „Agro uzlet Općine Vrbanja“ koje će se održati 08.rujna 2016. god., Trg dr. Franje Tuđmana 1, Vrbanja (mala sala).

Cilj manifestacija je putem besplatnih edukacija sudionicima pružiti dodatna znanja i vještine koje će im pomoći da budu uspješniji i konkurentniji na tržištu rada, te da saznaju nove trendove u svijetu poduzetništva.

Na Agro uzletu u Vrbanji, OPG-ovci te svi zainteresirani saznat će sve o hrvatskim zadružnim proizvodima te načinima kako ih brendirati. Stručnjaci iz tog područja polaznicima će prikazati na koji način poboljšati prodaju te zaštititi poljoprivredni proizvod.

Iako su edukacije besplatne, ljubazno Vas molimo da svoje mjesto na agro edukacijama rezervirate prijavom na linku,
broj telefona: 01 6030  ili na e-mail:
poslovni-uzlet@poslovni.hr .

Veselimo se Vašem dolasku!

[download id=”2″]