Pozivaju se sve udruge sa područja LAG „Šumanovci“ (obuhvaća područje grada Županja i općina Bošnjaci, Gunja, Vrbanja, Štitar i Drenovci) za sudjelovanje na radionici za izradu Lokalne razvojne strategije razvoja područja LAG-a „Šumanovci“ za razdoblje 2023.-2027. u svrhu iskaza interesa i potreba, Vaših  ideja i prijedloga, kako bi ih  uvrstili u LRS LAG-a „Šumanovci“, te kako bi omogućili financiranje organizacija civilnog društva.

 

 

Ø  Radionica će se održati dana  27. siječnja 2023. godine (petak) u Drenovcima,  (Poljoprivredno poduzetnički inkubator Drenovci, Vladimira Nazora 131, Drenovci) u 11 sati.

 

 

Molimo Vas da se pozivu odazovete jer su vaši prijedlozi i mišljenja jedna od najvažnijih okosnica izrade Lokalne razvojne strategije. Potvrdu Vašeg sudjelovanja te eventualna pitanja ili prijedloge molimo dostavite na mail sumanovci.lag@gmail.com ili na broj 099/608-7333.