Poziva se stanovništvo Općine Drenovci, Gunja, Vrbanja, Bošnjaci, Štitar te Grada Županje na radionice koje organizira Lokalna akcijska grupa “Šumanovci”.

Cilj radionica je zajednički razmotriti pitanja i elemente izrade LOKALNE RAZVOJNE STRATEGIJE LAG-a „Šumanovci“ za razdoblje 2023.-2027., u okviru mjere 19. Programa ruralnog razvoja RH, podmjere 19.1.”Pripremna pomoć” te značenje SWOT analize u pripremi Lokalne razvojne strategije LAG-a .

Radionice će se održati prema sljedećem rasporedu:

Ø  1. radionica će se održati dana  10. svibnja 2022. godine (utorak) u Drenovcima,  (Poljoprivredno poduzetnički inkubator Drenovci, Vladimira Nazora 131, Drenovci) u 19 sati

 

Ø  2. radionica će se održati dana 11. svibnja 2022. godine (srijeda)  u Županji (Grad Županja, velika vijećnica, J.J. Strossmayera 1, Županja) u 19 sati

 

Ø  3. radionica će se održati dana 12. svibnja 2022. godine (četvrtak) u Gunji (općinska vijećnica, Vladimira Nazora 317b, Gunja), u 19 sati

 

Molimo Vas da se pozivu odazovete jer su vaši prijedlozi i mišljenja jedna od najvažnijih okosnica izrade Lokalne razvojne strategije. Potvrdu Vašeg sudjelovanja te eventualna pitanja ili prijedloge molimo dostavite na mail sumanovci.lag@gmail.com ili na broj 099/608-7333LAG “Šumanovci”.

U dokumentu pronađite više informacija!

Poziv radionice-LRS