HMRR i Volonterski centar Osijek provode projekt “Volontiram i osnažujem lokalnu ruralnu zajednicu – poticanje volontiranja radi prevenciji nasilja nad i među mladima”. Kroz projekt će se LAG-ovi Osječko-baranjske i Vukovarsko-srijemske županije educirati o menadžmentu volonterskih programa i provesti manje volonterske akcije. Projekt financira Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.

Kroz navedeni projekt provodit će se dvodnevna Edukacija o menadžmentu volonterskih programa koja je planirana krajem veljače 2018.godine,edukacija je besplatna te su pokriveni troškovi ručka i osvježenja oba dana.Maksimalan broj sudionika je 4 sudionika po Lag-u.

Svaki sudionik će dobiti potvrdu o završenoj edukaciji – Certifikat koordinatora volontera.

Pozivamo Vas da se prijavite na edukaciju,steknete dodatna znanja i vještine.

Prijaviti se možete do 10.siječnja 2018.godine putem;

e-mail adrese:sumanovci.lag@gmail.com,

mobitel:099/6087-333 , 091/242-428-6 ili osobno doći u ured Lag-a „Šumanovci“

Podatci koji su potrebni za prijavu su:

Ime sudionika, kontakt broj, kontakt e-mail.