U srijedu, 15.svibnja 2019. godine u Vijećnici Općine Vrbanja, s početkom u 12 sati, održan je okrugli stol na temu „Iskustvo u provedbi projekta u okviru poziva „Zaželi – Program zapošljavanja žena“. Na okruglom stolu bilo je 30 sudionika. Sudionici okruglog stola svojim su konstruktivnim kritikama i prijedlozima temeljenim na vlastitim iskustvima dali doprinos temi održanog okruglog stola. Općeniti zaključak okruglog stola bio je kako je provođenje projekta Zaželi – Program zapošljavanja žena izuzetno bitno kako za očuvanje radnih mjesta tako i za socijalno uključenje krajnjih korisnika. Općina Vrbanja nalazi se na ruralnom području na kojem je veliki problem nezaposlenost stanovništva, a poseban naglasak je na nezaposlenost upravo teže zapošljive skupine čiji je broj smanjen zapošljavanjem ovim projektom. Samim time istaknuta je potreba za nastavkom provođenja aktivnosti ovog projekta.