“Izvješćuju se korisnici zajamčene minimalne naknade i osobne invalidnine da Centar za socijalnu skrb Županja počinje podjelu rješenja o priznavanju prava na naknadu za ugroženog kupca energenata i podjelu kupona za subvenciju troškova električne energije od 1. listopada 2015. godine.

Rješenje i kupon mogu se podići u Centru za socijalnu skrb Županja svakim radnim danom od ponedjeljka do petka u vremenu od 08:00 do 13:00 sati:

• za korisnike zajamčene minimalne naknade rješenje i kupon može podići samo nositelj prava
  • za malodobne korisnike osobne invalidnine rješenje i kupon može podići zakonski zastupnik
  • za korisnike lišene poslovne sposobnosti rješenje i kupon može podići skrbnik”

Detaljnije: Upute korisnicima za korištenje kupona za subvenciju troškova električne energije

Protokol