AGENCIJA ZA POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE

Zagreb, 20. kolovoza 2013. godine

.

.

Poštovani,

kako bi ubrzali raspolaganje državnim poljoprivrednim zemljištem, Agencija za poljoprivredno zemljište organizira informativnu kampanju o provedbi Zakona o poljoprivrednom zemljištu (NN br. 39/13) i pripadajućih podzakonskih akata i Uredbe o obrascu i načinu vrednovanja Gospodarskog programa korištenja poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu RH (NN br. 66/13).

Djelatnici Agencije za poljoprivredno zemljište održat će prezentacije za poljoprivrednike i predstaviti novosti Zakona o poljoprivrednom zemljištu, te proceduru za njegovu provedbu.

Stoga Vas pozivamo na prezentaciju koja će se održati u Vukovarsko-srijemskoj županiji u

.

utorak, 3. rujna 2013. godine u 13 sati, u Vinkovcima,

u Velikoj županijskoj vijećnici, Glagoljaška 27

.

Ravnateljica

dr.sc. Smiljana Goreta Ban