Ministarstvo turizma objavljuje:

¸

JAVNI POZIV

za identifikaciju turističkih projekata koji imaju namjeru aplicirati za korištenje Strukturnih fondova EU

¸

I.  Predmet javnog poziva je identifikacija razvojnih turističkih projekata prihvatljivih za financiranje iz Strukturnih fondova EU u 2013. godini i u financijskoj perspektivi 2014-2020. sukladno tematskim ciljevima EU i temeljem strateških smjernica razvoja hrvatskog turizma. Javnim pozivom se kroz iskaz interesa nositelja turističkih projekata koji imaju namjeru aplicirati na Strukturne fondove EU formira baza projekata i obavlja njihovo vrednovanje kroz stupanj spremnosti temeljem do sada prikupljene dokumentacije i definiranih izvora sufinanciranja potrebnih za realizaciju projekta i apliciranje na Strukturne fondove EU. Time
se namjerava doći do prihvatljivih projekata visokog stupnja spremnosti koji će biti usmjeravani na daljnje mogućnosti institucionalne i financijske podrške ka dovršetku pripreme za apliciranje na Strukturne fondove EU.

Cjelokupni tekst Javnog poziva pročitajte klikom na ovu poveznicu.

Obrazac za on-line prijavu.