Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju raspisala je javni natječaj za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz IPARD programa za ulaganja u poljoprivredna gospodarstva u svrhu restruktuiranja i dostizanja standarda zajednice (Mjera 101) i za ulaganja u preradu i trženje poljoprivrednih i ribljih proizvoda u svrhu restuktuiranja tih aktivnosti i dostizanja standarda zajednice (Mjera 103). Rok za podnošenje prijava počinje teći od 17. svibnja i traje do 7. lipnja 2010.godine.

Ovdje možete vidjeti natječaj.

Vodič za mjeru 101.

Vodič za mjeru 103.

Upitnik za mjeru 101.

Upitnik za mjeru 103.

Obrasci: [1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8], [9], [10], [11].

Upute za ishođenje potvrda: Elaborat zaštite okoliša za Mjeru 101, Elaborat zaštite okoliša za Mjeru 103, Izdavanje potvrde o usklađenosti za Mjeru 101, Izdavanje potvrde o usklađenosti za Mjeru 103, Procedure-zaštita na radu, Sanitarna inspekcija, Uprava za poljoprivrednu i fitosanitarnu inspekciju, Uprava za veterinarstvo.