Udruga dragovoljaca i veterana domovinskog rata RH – Podružnica VSŽ – Ogranak Općine Vrbanja, dana 3. studenog 2013. godine, po drugi put obilježit će Dane branitelja Općine Vrbanja. Svečanost će se održati u prostorijama Udruge u Soljanima, Matije Gupca 15 i u soljanskom domu kulture. Uz domaćine sudjelovat će i ogranci iz Gradišta i Cerne, te UDiVDR HVO HB Ravne-Brčko.

.

.

Program:

09:30 sati – prijem gostiju i uzvanika u prostorijama Ogranka, Soljani, Matije Gupca 15
10:00 sati – sveta misa za poginule i umrle branitelje općine Vrbanja, Strošinci, crkva Preobraženja Gospodinova
11:00 sati – polaganje vijenaca na mjesnom groblju u Strošincima
11:30 sati – polaganje vijenaca na mjesnom groblju u Soljanima
12:00 sati – polaganje vijenaca na mjesnom groblju u Vrbanji
12:30 sati – svečano otvaranje turnira u prostorijama Organka
15:00 sati – domjenak za goste i uzvanike, te dodjela nagrada u domu kulture u Soljanima