Poziv svim zainteresiranim proizvođačima, OPG-ima, obrtima, udrugama koji proizvode domaće, autohtone, tradicionalne proizvode da sudjeluju na četvrtom po redu adventskom sajmu u organizaciji Općine Vrbanja 2021. godine. Adventski sajam će se održati 22. prosinca 2021. godine s početkom u 18 sati u centru Vrbanje. Prilika je to za druženje u blagdanskom ozračju kako bi i na taj način ukazali na vrijednost domaćih proizvoda, rukotvorina i svega što se može ponuditi, a da predstavlja izvornost i tradiciju slavonskog kraja.

Svi zainteresirani neka se jave na e-mail adresu: opcina@opcina-vrbanja.hr ili na kontakt broj telefona 032/863-108 najkasnije do 17.12.2021. godine.

                                                                                                           Općina Vrbanja