Ove godine po prvi puta Općina Vrbanja u suradnji sa svim udrugama s područja naselja Vrbanja organizira 1. Advent u Općini Vrbanja. Kako to i priliči održavanju adventskog sajma, posjetitelji će imati prilike jesti domaće pečene kobasice i slaninu, ugrijati se uz šalicu kuhanog vina ili čaja i naposljetku se zasladiti domaćim krofnama ili listarićima. Kako bi program bio još bogatiji tamburaši će koju zasvirati te zbor župe Vrbanja i ženska pjevačka skupina Cvelferke koju zapjevati.
Vrijedne ruke naših čuvarica kulturne baštine, članica udruge Posjed Vrbanja kao i zadrugari iz učeničke zadruge Šor koja djeluje pri osnovnoj školi u Vrbanji će izložiti svoje radove te ćete imati prilike nešto kupiti i poklonom iznenaditi svoje bližnje.
Pozivamo sve mještane Općine Vrbanja kao i sve goste da nam se pridruže da se prisjetimo nekih davnih vremena i da u zajedništvu iščekujemo najradosniji blagdan Isusova rođenja!

Općina Vrbanja