Pogledajte cijelu kategoriju -> Informacije, Naslovna

Podijeljeni prvi paketi higijenskih potrepština u sklopu projekta ZAŽELI – Općina Vrbanja

Podijeljeni prvi paketi higijenskih potrepština u sklopu projekta ZAŽELI – Općina Vrbanja

Po predviđenom financijskom proračunu projekta, korisnici će tijekom provedbe projekta redovito dobivati potrepštine za održavanje osobne kao i higijene stambenog prostora. Nakon provedenog postupka javne nabave odabran je ponuditelj po kriteriju ekonomski najpovoljnije ponude te je s gospodarskim subjektom INSAKO d.o.o. Zagreb sklopljen okvirni sporazum na razdoblje od dvije godine.28. lipnja 2018. INSAKO d.o.o. Zagreb isporučio je higijenske potrepštine te smo krenuli s podjelom paketa. Svi podijeljeni paketi higijenskih potrepština sadrže osnovne higijenske artikle, kako na zadovoljstvo korisnika tako i na zadovoljstvo zaposlenih žena kojima će sredstva olakšati način održavanja domova krajnjih korisnika.

Cjelokupni iznos za potrepštine, kao i sve druge stavke projekta, financira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda, a Općina Vrbanja po ugovoru od 01.12.2017.g., koristiti će ta sredstva do 2020.g., preko stavki koje su navedene u projektu.